BLOG

#

5 tipů JAK se vypořádat s problémy v podnikání

Rozchodit firmu není jednoduché. Musíte něco vyprodukovat, postavit tým, nějak získat peníze, rozkřiknout to do světa, aby o vás vůbec někdo věděl a asi tisíc dalších věcí. Není tedy divu, že problémy s podnikáním byly, jsou a budou.

Mám já vůbec na to podnikat? Stojí můj nápad za něco nebo si jen věším bulíky na nos? Co když se to všechno posere? Co když za to nikdo nebude chtít zaplatit?

#

4 tipy JAK bleskově zlepšit angličtinu

Znáte to - všichni chceme být lepší, ale nemáme trpělivost na zlepšování. Naštěstí mám pro vás 4 tipy na angličtinu, které vás posunou okamžitě. Zn.: ideál, no ne?

#

Obete a toxický svet

Všetko okolo nás je totiž toxické- toxickí muži, (feministky odpustia) toxické ženy, toxická rodina, toxickí priatelia, partneri, manželia, manželky, toxické vzťahy, pracovné prostredie a ľudia v ňom, otcovia, sestry,… Toxická je sexuálna orientácia, samozrejme nie tá naša, tá je v poriadku. No proste všetko. Okrem nás.

#

Speaker's Programme

Chcete vědět, co děláme v rámci našeho Speaker's Programu? Tak čtěte!

#

NEPOSER SE program

O našem Neposer se programu a o tom, proč si objednat tento workshop.

#

Jak na koronavirus

Asi jste si všimli, že jsme obětí pandemie SARS-CoV-2. Není to žádná rýmička. Roušky se vyplatí nosit, mýt si ruce není na prdlačku a nebude to trvat jen pár týdnů. Fake news je všude plno a proto je v téhle situaci zásadní správně komunikovat. Cílem tohohle článku je nevěšet vám bulíky na frňák, ale poskytnout vědecky podložené informace, protože prvním krokem z šoku paniky anebo apatie je něco faktického o situaci vědět. Shrňmež... Opatrnost je rozhodně na místě, panika nikoliv. Zdroje najdete na konci článku.

Buďme v kontaktu