BLOG

#

Cesta na vrchol

Nejen planoucí vášní pro zlepšování sebe sama jest člověk živ. Někdy potřebuje i dostat něco do žaludku. A někdy, někdy potřebuje dostat něco do žaludku při velkým fyzickým výkonu. A někdy, někdy, někdy musí přežít nečekaně náročnej výstup do kilometrový vejšky s převýšením jako kráva a jen kapkou vody pro dva lidi. Tohle je náš „Temnej turismus“, kde ti ukážeme, na jaký netradiční místa se dá cestovat, který tě vyvedou z komfortní zóny. Vzpomínka na jednu náročnou situaci, kterou jsem si podstoupil, vystoupil, a nakonec i sestoupil...

#

Proč hledat svoje PROČ

PROČ není žádný cíl, vize nebo mise. Je to spíš způsob života a fungování. Není to jen pro firmy. Je to odpověď na otázku „Proč takhle žiješ?“

#

Jak nespat a být super produktivní

Polyfázický spaní je kontroverzní téma. Dnes je to téma trochu rozšířenější, než když jsem s tím začínal já, ale ani tak to není žádnej velkej mainstream.

#

Šikana

Šikana. Asi nepoznám človeka, ktorý by nevedel, čo to slovo reprezentuje. So šikanou, konkrétne na pracovisku, mám tiež osobné skúsenosti.

#

Toxická maskulinita, hysterky, predsudky...

Boj pohlaví, predsudky... skoro to vyzerá akoby všetky ženský boli len histerky a všetci chlapov len nafúkanca a násilníci. Čo s tým?

#

Hodnoty

Dospievanie, hodnoty, priority. Ako na to? V článku nájdete krátky postup.

Buďme v kontaktu