BLOG

#

5 tipů JAK překonat strach z mluvení na veřejnosti

Představte si, že máte vkráčet na pódium před tisícovku lidí úplně sami. Měli byste z toho strach? Pokud ano, tak jste narazili na ten správný článek. Strach z mluvení na veřejnosti nebo přímo prezentování zasahuje mnoho z nás.

Budu mluvit srozumitelně? Bude to dávat smysl? Nebudu vypadat jako idiot? Nebude je to nudit? Mám já vůbec právo něco kázat?

#

4 tipy JAK se vypořádat se stresem jako Navy Seal

Stres se dneska skloňuje zleva zprava. Není divu. Ať už působíte v jakémkoliv odvětví, stres je skoro určitě v popisu práce. Každý asi ví, jaké to je žonglovat pracovní i osobní povinnosti a jak snadno se člověk může cítit zahlceně. Je proto dobré vědět, jak si se stresem a tlakem poradit tak, abyste se z toho všeho neposrali. Já na to mám svoje fígly…

#

5 tipů JAK optimalizovat paměť a výkonnost mozku

Stalo se vám, že jste se s někým potkali a za 5 minut zapomněli jeho jméno? Mě tedy rozhodně. V dnešním světě je tolik rozptýlení, že jej častěji můžeme brát jako vyrušení než dobrovolnou změnu. Otevřeme počítač a zapomeneme, co jsme to vlastně chtěli udělat. A co teď s tím?

#

5 tipů JAK se vypořádat s problémy v podnikání

Rozchodit firmu není jednoduché. Musíte něco vyprodukovat, postavit tým, nějak získat peníze, rozkřiknout to do světa, aby o vás vůbec někdo věděl a asi tisíc dalších věcí. Není tedy divu, že problémy s podnikáním byly, jsou a budou.

Mám já vůbec na to podnikat? Stojí můj nápad za něco nebo si jen věším bulíky na nos? Co když se to všechno posere? Co když za to nikdo nebude chtít zaplatit?

#

4 tipy JAK bleskově zlepšit angličtinu

Znáte to - všichni chceme být lepší, ale nemáme trpělivost na zlepšování. Naštěstí mám pro vás 4 tipy na angličtinu, které vás posunou okamžitě. Zn.: ideál, no ne?

#

Obete a toxický svet

Všetko okolo nás je totiž toxické- toxickí muži, (feministky odpustia) toxické ženy, toxická rodina, toxickí priatelia, partneri, manželia, manželky, toxické vzťahy, pracovné prostredie a ľudia v ňom, otcovia, sestry,… Toxická je sexuálna orientácia, samozrejme nie tá naša, tá je v poriadku. No proste všetko. Okrem nás.

Buďme v kontaktu